0949 861 218

InštalatérMaliarElektrikárMurárDemolácieVypratávanieSťahovanieMontážRekonštrukcie

Vypratávanie

Pri veľkých rekonštrukciách bytov alebo rodinných domov je často potrebné odstrániť elektrické a vodovodné rozvody, plesnivé umakartové jadro, nábytok alebo starú kuchynskú linku. Počas búracích prác sa nahromadí veľké množstvo materiálu a odpadu z demolácie. Zameriavame sa aj na činnosti ktoré sú spojené s vynášaním a odvozom stavebného odpadu po rekonštrukcií, ale aj nosenie stavebného materiálu ( sadrokartón, obkladačky, sanita, podlahy, murivo) na poschodia kde nie je výťah.

Prvým krokom sú tzv. búracie práce, kedy sa byt doslova “vyhlodá” na kosť. Odstráni sa sanita, dlažby, zárubne a byt sa pripraví na ďalšie kroky.

Hľadáte komplexné služby v oblasti vypratávania bytov, rodinných domov a ďalších priestorov? Zaistíme všetky upratovacie práce na kľúč vrátane upratovania k Vašej spokojnosti.

Čo ponúkame v rámci upratovacích prác ?

Rýchle a kvalitné vypratanie bytov, domov a komerčných objektov v Liptovskom Mukuláši a okolí. Zabezpečíme nielen vypratanie, ale aj následné upratovanie, naloženie, odvoz a likvidáciu odpadu vrátane skartácie a likvidácie elektro-odpadu.

Vypratanie sa týka ako starého nábytku a všetkého zariadenia domácností, kancelárií, prevádzok či skladových priestorov, tak i vyslúžilých spotrebičov, stavebnej sutiny, komunálneho odpadu, starého oblečenia a kopu ďalších vecí určených na ekologickú likvidáciu.

Vypratanie bytov a vypratanie domov
Zabezpečíme vypratanie bytov i rodinných domov akejkoľvek veľkosti, likvidáciu pozostalosti. V rámci vypratanie ponúkame tiež upratovanie všetkých priestorov a odvoz s následnou ekologickou likvidáciou odpadu.

Vypratanie chát, chalúp a rekreačných objektov
Samozrejmosťou v rámci vypratania chát a chalúp je aj vypratanie záhradných domčekov a ďalších vonkajších objektov.

Vypratanie pivníc a vypratanie pôd
Z Vašej pôdy či pivnice vyčistený starý nábytok a oblečenie, vyslúžených spotrebiče, zlikvidujeme akýkoľvek odpad bez ohľadu na množstvo a veľkosť kusov. Po vyprataní zabezpečíme upratovanie pôdy alebo pivnice a ekologickú likvidáciu všetkého odpadu.

Vypratanie veľkých komerčných objektov a vypratanie nebytových priestorov
Po dohode vyčistený aj veľké priemyselné objekty, garáže, priestory firiem vrátane skartácie citlivých materiálov a likvidácia elektroodpadu.

Vypratanie prevádzok, skladov, dielní, ...
Či už renovujete zariadenia predajne, zázemie prevádzkarne, dielňu či iné priestory, alebo sú tieto miestnosti určené len na vypratanie, neváhajte nás kontaktovať. Zabezpečíme Vám pristavenie kontajnera na odpad napr. na likvidáciu stavebného odpadu, stavebnej sutiny, nábytku, zariadenia domácností a pod. Vypratanie priestorov ľubovoľného charakteru aj rozsahu realizujeme v regióne Liptovský Mikuláš a okolie ako pre súkromné ​​osoby, tak aj pre drobných živnostníkov, veľké firmy i inštitúcie.

Prečo si na vypratanie bytov, domov a ďalších priestorov objednať práve u nás?
V oblasti poskytujeme komplexné služby, od bezplatnej kalkulácie, cez samotné upratovacie práce, upratovanie a odvoz odpadu, až po jeho likvidáciu. Ku každej zákazke pristupujeme individuálne a nebránime sa ani náročným úlohám, ktoré sú pre nás výzvou. Pracujeme rýchlo, efektívne a profesionálne. Myslíme a správame sa ekologicky, preto vždy zaistíme, aby všetok odpad z vypratanie bol zlikvidovaný ekologickou cestou.  

Priebeh vypratania

Najskôr sa s Vami dohodneme na prehliadku priestoru určeného pre vypratanie. Konzultácii vrátane predbežnej kalkulácie poskytujeme zadarmo. V prípade Vášho súhlasu a dohodnutého termínu nasleduje samotné vypratávanie a upratovacie práce, roztriedenie, príp. rozmontovania nábytku, naloženie, odvoz a ekologická likvidácia odpadu.