0949 861 218

MaliarMurárDemolácieVypratávanieSťahovanieMontážVýkopové práceZáhradníkRekonštrukcie

Murár

 

Naše kompletné služby

Od našej firmy Servicemaster.sk dostanete zakaždým individuálne zameraný, spoľahlivý servis, či už stavebného alebo murárskeho charakteru. Ak potrebujete realizovať práce v ktorejkoľvek časti okresu Liptovský Mikuláš neváhajte sa na nás obrátiť. Konkrétny priebeh našej spolupráce je zakaždým predovšetkým na Vás - budeme radi, ak sa s nami osobne stretnete aby ste nám vysvetlili všetky svoje predstavy. Ak ste na našich stránkach nenašli niektorú službu, ktorú potrebujete, skúste sa nám ozvať a dohodnúť sa. Urobíme všetko, čo bude v našich silách, aby sme uspokojili všetky Vaše požiadavky.

Murárske práce

Ak hľadáte kvalitne odvedenú murárskou prácu v Liptovskom Mikuláši a dobrého murára, na ktorého sa môžete spoľahnúť, ste na správnej adrese. Žiadna rekonštrukcia sa totiž nezaobíde bez murárčiny a my ju pre vás zaistíme. Všetko vykonáme bez zbytočných prieťahov a pritom kvalitne a presne. Môžete sa na nás spoľahnúť pri malých stavebných úpravách i rozsiahlych rekonštrukciách. Ak sa chystáte rekonštruovať napríklad kúpeľňu, celé bytové jadro či kuchyňu, alebo opravovať starší dom, sme presne tými, koho zháňate.

Ponúkame:

 

Poctivá murárske práca je základom pre podarenú rekonštrukciu aj novostavbu. Murár stojí na počiatku vášho zámeru a výsledky jeho práce sa odrazia na finálnej podobe. Aby vám nová kúpeľňa robila radosť desaťročia a dom vydržal aj pre ďalšie generácie, je dôležité, aby murári pracovali precízne a kvalitne. K vašej radosti ale tiež pochopiteľná rýchlosť práce. Pre vašu spokojnosť urobíme maximum a je teda celkom samozrejmé, že zabezpečíme nielen prípravné, ale aj dokončovacie práce. Všetko po sebe upraceme. A tak jediná stopa, ktorú po sebe zanecháme, bude skvele odvedená murárska práca.

Neváhajte nás kontaktovať a my vám ponúkneme cenovo dostupnú spoluprácu na mieru podľa vašich potrieb. Radi vám zašleme cenovú kalkuláciu aj návrhy riešení vášho

 

Obkladačské práce

Necháme Vás, aby ste si vybrali obklady a kachličky podľa svojho vkusu a následne presne podľa Vašich predstáv obložíme múru vo Vašej novej kúpeľni alebo kuchyni. Pokladáme tiež podlahovú dlažbu alebo vonkajšiu dlažbu, vrátane tej zámkovej. Chystáte sa rekonštruovať kúpeľňu či kuchyňu, vybudovať terasu, alebo napríklad obložiť fasádu? Túžite po nových obkladoch alebo dlažbe? Netrápte sa sami nad prácou, ktorú s radosťou urobíme za vás. Už viac ako 20 rokov sa špecializujeme na obklady, ich inštaláciu i pokládku dlažby.

 

Kladenie podláh

V našej spoločnosti pre Vás položíme akýkoľvek typ podlahovej krytiny. Ak si nebudete istí, radi Vám pomôžeme s jej výberom alebo Vám poradíme, aké má Vaša vysnívaná krytina technické vlastnosti. Zabezpečíme kompletný servis pri kladení podláh od prípravných prác, ako je zhodnotenie podkladu a vyrovnanie existujúcich podláh až po montáž nových podlahových krytín.

 

Maliarske práce

Ak snívate o štýlovo zariadenom interiéri, je kvalitná maľba základ. My sa postaráme o odstránenie starej maľby a tapiet, vyrovnanie povrchu steny, nanesenie špeciálnych náterov aj o dodávku bežných i špeciálnych farieb. V oblasti lakovníckych prác pre Vás zaistíme nátery okien, dverí, zárubní, parapetov, potrubie aj radiátorov, zakaždým pomocou kvalitnej farby určené pre konkrétny typ materiálu.

 

Montáž sadrokartónu

Sadrokartóny sú praktickým a dobre vyzerajúcim riešením pre rozčlenenie miestností alebo napríklad pre obklad stien v podkroví. My so sadrokartónom dlhodobo pracujeme a vieme realizovať priečky, obklady, podhľady a ďalšie sadrokartónové konštrukcie.

 

Ďalšie služby