0949 861 218

InštalatérMaliarMurárDemolácieVypratávanieSťahovanieMontážVýkopové práceZáhradníkRekonštrukcie

Murár

 

Murár
Murár toho vie veľa, lenže podľa čoho spoznáte šikovného a poctivého remeselníka? Murárske práce toho zahŕňajú pomerne veľa a tak je pomerne ľahké sa nechať nachytať.
Naša firma si svojich súčasných i potencionálnych zákazníkov veľmi cení, preto sa snažíme byť vo všetkých ohľadoch maximálne féroví. Akonáhle nás zákazník osloví, zo všetkého najskôr si vypočujeme jeho požiadavky a priania, ktoré zahŕňajú aj výšku rozpočtu, ktorý si zákazník môže stanoviť ako jednu z dôležitých podmienok spolupráce. Samozrejmosťou je zostavenie časového harmonogramu.
 
Rýchly prehľad ponúkaných služieb:
    - prestavby bytov
    - stavby rodinných domov
    - zatepľovanie fasád rodinných domov
    - vnútorné i vonkajšie omietky vrátane štukov
    - výstavby nových stien zo sadrokartónu
    - montáže plastových okien a dverí
    - obklady terás a balkónov
    - pokládky dlaždíc v kúpeľniach
    - pokládky dlaždíc na WC
    - pokládky dlaždíc na schodiskách
    - pokládky dlaždíc na chodbách
    - pokládky zámkovej dlažby vrátane prípravy podkladu
 
Naša firma poskytuje kompletné služby pri rekonštrukcií bytov a rodinných domov na LIPTOVE. Vykonávame odhlučnenie, montáž obkladov, pokládku plávajúcich podláh, fasády a akékoľvek ďalšie drobné opravy. Sme schopní zabezpečiť našim zákazníkom aj nevyhnutné elektrikárske, inštalatérske a maliarske práce. Pomôžeme vám vyriešiť vaše plány na rekonštrukciu vášho bývania. Postaráme sa aj o drobné opravy vášho bývania, vypratanie domu alebo upratovacie práce po rekonštrukcii.