0949 861 218

InštalatérMaliarElektrikárMurárDemolácieVypratávanieSťahovanieMontážRekonštrukcie

Murár

 

Naše kompletné služby

Od našej firmy Servicemaster.sk dostanete zakaždým individuálne zameraný, spoľahlivý servis, či už stavebného alebo murárskeho charakteru. Ak potrebujete realizovať práce v ktorejkoľvek časti okresu Liptovský Mikuláš neváhajte sa na nás obrátiť. Konkrétny priebeh našej spolupráce je zakaždým predovšetkým na Vás - budeme radi, ak sa s nami osobne stretnete aby ste nám vysvetlili všetky svoje predstavy. Ak ste na našich stránkach nenašli niektorú službu, ktorú potrebujete, skúste sa nám ozvať a dohodnúť sa. Urobíme všetko, čo bude v našich silách, aby sme uspokojili všetky Vaše požiadavky.

Murárske práce

Hľadáte spoľahlivú stavebnú firmu, ktorá sa špecializuje na murárske práce na Liptove? Nezaháľajte a obráťte sa na nás! S dlhoročnými skúsenosťami v oblasti stavebníctva a s dôrazom na kvalitu našich prác, sme vaším ideálnym partnerom pre realizáciu vašich stavebných projektov.

Naša stavebná firma ponúka širokú škálu služieb v oblasti murárskych prác vrátane zhotovenia murov, omietok, dlažieb či dlažieb. Sme odborníci na detaily a naši skúsení murári sú schopní dostať prácu do dokonalého finálneho stavu.

Veríme v individuálny prístup ku každému zákazníkovi a snažíme sa splniť ich požiadavky a očakávania. S našou stavebnou firmou na Liptove získate nielen profesionálnu prácu, ale aj bezproblémové a kvalitné služby.

Neváhajte nás kontaktovať a získajte špičkové murárske práce od nás! Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a sme pripravení vám pomôcť s akýmkoľvek stavebným projektom, ktorý potrebujete vykonať. Spolhnite sa na nás a budeme sa tešiť na spoločnú spoluprácu s vami!

Ponúkame:

 

Poctivá murárske práca je základom pre podarenú rekonštrukciu aj novostavbu. Murár stojí na počiatku vášho zámeru a výsledky jeho práce sa odrazia na finálnej podobe. Aby vám nová kúpeľňa robila radosť desaťročia a dom vydržal aj pre ďalšie generácie, je dôležité, aby murári pracovali precízne a kvalitne. K vašej radosti ale tiež pochopiteľná rýchlosť práce. Pre vašu spokojnosť urobíme maximum a je teda celkom samozrejmé, že zabezpečíme nielen prípravné, ale aj dokončovacie práce. Všetko po sebe upraceme. A tak jediná stopa, ktorú po sebe zanecháme, bude skvele odvedená murárska práca.

Neváhajte nás kontaktovať a my vám ponúkneme cenovo dostupnú spoluprácu na mieru podľa vašich potrieb. Radi vám zašleme cenovú kalkuláciu aj návrhy riešení vášho

 

Obkladačské práce

Úžasné nové kúpeľne na Liptove! Zverte nám svoje sny o dokonalom kúpeľňovom raji a my ich pre vás dotvoríme v skutočnosť! Naša firma s dlhoročnými skúsenosťami v obkladovaní kúpelní na Liptove vám ponúka kvalitné a profesionálne služby, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Neexistuje nič lepšie ako ráno prebudiť sa vo vašej krásnej, novobudovanej kúpeľni, kde vás očarí dokonalý dizajn a detaily. S nami sa nemusíte stresovať zbytočnými problémami, pretože náš tím vám zabezpečí, že váš kúpeľňový sen sa stane skutočnosťou rýchlo a bez komplikácií.

Obkladáme kúpeľne predovšetkým v okrese Liptovský Mikuláš, no neváhajte nás kontaktovať aj v prípade, že žijete v inom časti Liptova. Naša firma sa pýši spokojnými zákazníkmi, ktorí nám dovolili spevniť svoje vzťahy k domovu a každodennému životu pomocou našich kúpeľných remeselníkov.

Prežite každé ranné prebudenie v úplne novej podobe a dajte svojej kúpeľni ten správny dotyk glamúru a elegancie, ktorý si zaslúži. Kontaktujte nás ešte dnes a my sa postaráme o to, aby ste sa cítili vo svojej kúpeľni ako v luxusnom kúpeľnom centre. Vaša kúpeľňa je priestor, kde začína a končí váš deň - preto si zaslúži to najlepšie!

 

Kladenie podláh

"Chcete mať domov plný štýlu a elegancie? Naša firma sa špecializuje na kvalitné kladenie podláh na Liptove. S dlhoročnými skúsenosťami a precíznym prístupom k práci, sme vaším spoľahlivým partnerom pre vytvorenie dokonalého interiéru.

Náš tím profesionálov dokáže zabezpečiť inštaláciu rôznych typov podláh, vrátane drevených, laminátových či vinlylových. Nebuďte spútaní stereotypom - dajte svojmu domovu nový nádych štýlu s našimi podlahami.

Hlavne pôsobíme v okolí Liptovského Mikuláša a s radosťou prídeme aj k vám. Zverte nám svoje podlahové sny a my ich premeníme na skutočnosť. Kontaktujte nás ešte dnes a získajte kvalitné kladenie podláh od odborníkov s vášou spokojnosťou ako naším cieľom."

 

Maliarske práce

Ste hrdým vlastníkom bytu, domu, chaty alebo penziónu na krásnom Liptove? Chcete svoje obydlie oživiť novými farbami a premeniť ho na útulný a štýlový priestor? Potom sme tu pre vás!

Naša firma sa špecializuje na malovanie a úpravu interiérov na Liptove. S dlhoročnými skúsenosťami a vášňou pre detail vám garantujeme, že váš domov bude vyzerať ako nový. Či už ide o malý byt alebo veľkú chatu, u nás máte záruku profesionálneho prístupu a kvalitnej práce.

Ponúkame širokú škálu služieb vrátane výberu farieb, prípravy podkladov, natierania stien a zábradlí, a mnoho ďalších. S nami môžete byť úplne istí, že váš domov bude v rukách špičkových odborníkov.

Ak chcete, aby váš domov odrážal vašu osobnosť a štýl, neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes. Zabezpečíme vám kvalitné a štýlové malovanie, ktoré vás bude tešiť ešte veľa rokov. Vaše spokojenstvo je pre nás na prvom mieste!

 

Montáž sadrokartónu

Chcete mať perfektne zhotovené stropy a steny vo vašom domove či firme? S našou firmou sa nemusíte obávať nízkej kvality práce či zdlhovania termínov. Sme odborníci na montáž sadrokartónu a máme dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti.

Náš tím skúsených remeselníkov sa postará o vaše projekty s najväčšou starostlivosťou a precíznosťou. Ponúkame rýchlu a kvalitnú montáž sadrokartónových stien a stropov s osobným prístupom ku každému zákazníkovi.

Zameriavame sa hlavne na práce v okrese Liptovský Mikuláš, no neváhajte nás kontaktovať aj v prípade, že sa nachádzate mimo tohto regiónu. Sme flexibilní a ochotní prispôsobiť sa vašim potrebám a požiadavkám.

Dôverujte nám a vaše domovy či pracovné priestory pretvorme k vašej úplnej spokojnosti. Kontaktujte nás ešte dnes a získajte špičkovú montáž sadrokartónu od profesionálov. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste!

 

Ďalšie služby