0949 861 218

InštalatérMaliarElektrikárMurárDemolácieVypratávanieSťahovanieMontážRekonštrukcie

Rekonštrukcie

Rekonštrukcia bytového jadra

Moderný byt vytvára funkčné prostredie na oddych, chce to len trochu fantázie a vlastnej predstavivosti. Dôležitý je tiež objem finančných prostriedkov, ktoré chcete do rekonštrukcie investovať. Každý z nás si predstavuje rekonštrukciu bytového jadra odlišne. Kúpeľňa musí byť v prvom rade funkčná.

Ako na rekonštrukciu starého umakartového jadra?

Staré pôvodné umakartové jadro je častým zdrojom plesní, ktoré môžu spôsobovať vážne zdravotné problémy. Z estetického i úžitkového hľadiska umakartové jadrá nevyhovujú základným štandardom dnešného bývania. Jediným zmysluplným a trvalým riešením je kompletná rekonštrukcia bytového jadra. Ak máte akúkoľvek predstavu o rekonštrukcii Vašej kúpeľne, povedzte nám ju.

 

Harmonogram rekonštrukcie:

 

Rekonštrukcia bytu

Rekonštrukcia bytu môže byť čiastočná, napríklad výmenu kuchyne, výmena nových podlahových krytín, maľovanie alebo rekonštrukciu bytového jadra, ktorá zmení vašu kúpeľňu na nepoznanie aj vďaka možnosti meniť dispozíciu existujúceho jadra.

Jednoznačne najlepšia a najpohodlnejšia voľba je rekonštrukcia celková, po ktorej váš byt naozaj nespoznáte a bude z neho ako z celku vyžarovať dojem novostavby a moderného bývania. Takáto rekonštrukcia obnáša kompletnú zmenu vzhľadu aj funkčnosti celého bytu. Celková rekonštrukcia zahŕňa všetky búracie práce, vymurovanie nového jadra aj iných nových priečok z tvárnic Ytong, obloženie kúpeľne i wc, podhľadové stropy s bodovým osvetlením a ventiláciou, nové rozvody vodoinštalácie a elektroinštalácie, zabudovanie sanitárnej keramiky, rovnanie podláh v celom byte, štukovania a maľovanie celého bytu, prípadne ďalšie sadrokartonárske práce, pokládku podlahových krytín, prípadne výmenu okien za plastové.

Samozrejme každý klient aj každá naša zákazka je individuálna, preto sme schopní zaistiť vám aj tie najnáročnejšie priania, aby všetko viedlo k vašej úplnej spokojnosti. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v stavebníctve vám radi poradíme so všetkým čo sa rekonštrukcia tyká.

Rekonštrukcia domov

Ak plánujete rekonštrukciu rodinného domu, využite našich dlhoročných skúseností v odbore. Poskytujeme kvalitné, rýchle a profesionálne služby v okrese Liptovský Mikuláš. Radi Vám pomôžeme s návrhom dispozičného riešenia domu a ďalšími úpravami podľa Vašich prianí a to za použitia najmodernejšej techniky. Pri výbere Vám radi osobne poradíme a všetko zabezpečíme a to vrátane cenovej ponuky. Pomôžeme vám tiež s prístavbou a zateplením rodinného domu.

Plánujete rekonštrukciu svojho staršieho rodinného domu? Kúpili ste dom a chcete sa pustiť do rekonštrukcie? Nehľadajte si kvôli rekonštrukcii domu jednotlivé profesie sami. Nechajte to na nás. My ich máme. Inštalatér, murár, elektrikár a ďalšie potrebné remeslá. A navyše si ich pri rekonštrukcii vášho domu sami zladíme tak, ako bude potrebné. Všetky práce na seba pri rekonštrukcii domu budú nadväzovať. Od hrubých murárskych prác, cez inštalatérov a kúrenárov, cez podlahárov, elektrikárov až po finalizáciu maliara.