0949 861 218

InštalatérMaliarElektrikárMurárDemolácieVypratávanieSťahovanieMontážRekonštrukcie

Maliar

Hľadáte spoľahlivú firmu na maľovanie vašich domov, bytov, chatiek, penziónov a ďalších nehnuteľností? Sme tu pre vás!

Naša firma sa špecializuje na maľovanie rôznych typov nehnuteľností, ako sú domy, byty, chalupy, penzióny a ďalšie. Ponúkame širokú škálu služieb vrátane maľovania chodieb, schodísk, pivníc, ako aj interiérových priestorov.

Maľovanie izieb a iných interiérov je našou špecializáciou - či už potrebujete osvežiť farbu v obývačke, spálni, kuchyni alebo kúpeľni, radi vám pomôžeme s výberom farieb a ich aplikáciou.

Okrem toho ponúkame maľovanie úradov, inštitúcií, firiem, obchodov, hotelov, reštaurácií a dokonca aj škôl. Sme schopní zabezpečiť maľovanie rôznych typov interiérov podľa vašich presných požiadaviek.

Naši skúsení pracovníci s dlhoročnou praxou v oblasti maľovania vám zaručia profesionálny a precízny výsledok. Služby vykonávame v okrese Liptovský Mikuláš a okolí, a to vždy s dôrazom na kvalitu a spokojnosť zákazníka.

Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií a ponúknuť nám možnosť stať sa vaším spoľahlivým partnerom pre maľovanie vašich nehnuteľností. Sme tu pre vás, aby sme váš domov alebo podnikové priestory spravili ešte krajšími a životnejšími!

Maľovanie izieb
Našou hlavnou činnosťou sú maliarske práce vykonávané v domácnostiach, firmách i inštitúciách. Vykonávame maľovanie interiérov, maľovanie bytov, kancelárií, škôl, výrobných hál, nemocničných zariadení, verejných budov. Naši maliari izieb vykonávajú komplexné práce súvisiace s prípravou muriva pre kvalitné maľovanie - štukovanie, stierkovanie omietok, opravy aj úplné výmeny omietok. Nevyhýbame sa ani tapetovaniu a čisteniu muriva od starých tapiet. Súčasťou našej práce sú aj sanácie omietok pri vytopení od susedov alebo obnova omietok po požiaroch alebo len vybielenie zažltnutých múrov po náruživých fajčiaroch.

Nemusíte si už kvôli našej maľovaní bytu vyberať dovolenku a obliekať montérky - lepšie bude, keď všetky starosti necháte kompletne na nás. Ak sa do maľovania pustíte svojpomocne, nemusí to dopadnúť podľa vašich predstáv ...

Príprava a upratovanie

 

Súvisiace služby

Sadrokartón - montáž sadrokartónových priečok, opravy, tmelenie, nátery sadrokartónu.
Nátery - nátery fasád, oceľových konštrukcií, striech a plechov, zábradlia a plotov.

Maľovanie interiérov
Najdôležitejšie je zistiť o aký typ steny sa jedná a na základe tejto informácie maliar vhodne vyberie farbu a postup práce. Môže sa použiť jeden náter ale u niektorých povrchov je potrebné najprv očistiť starú farbu, dať vhodnú základnú farbu a potom naniesť povrchovú farbu.

Natieranie drevených povrchov
Pri stavbe, rekonštrukcii a renovácii chát, bytov, chalúp či iných nehnuteľností, je čas od času nutné použiť nátery a farby. Naši maliari majú skúsenosti s natieraním plotov, starých trámov, vstavaných nábytkov ale aj čerstvo postavených rekreačných chát. Na natieranie drevených povrchov sa z pravidla používajú iné farby a materiály než na bežnú stenu. Z pravidla je potrebné pred nanesením farby poprip. laku, upraviť povrch tak aby bol hladký a zbavený predchádzajúcich náterov. Maliar musí použitý brúsku a brúsny papier, alebo farbu opáliť a očistiť.

Natieranie kovových povrchov
Kovové výrobky nájdeme takmer na každom kroku. Pre svoje výhodné vlastnosti - tvrdosť, pevnosť a u väčšiny z nich pomerne jednoduché spracovanie, sprevádzajú človeka už od pradávna, najmä najčastejšie používaná oceľ a tiež zinok, meď a hliník. Vďaka atmosférickým podmienkam a vlhkosti vzduchu, kovy a kovové povrchy často trpia oxidáciou a následnou koróziou materiálu. Natieranie kovov je najrozšírenejší a najjednoduchší spôsob, ako týmto nežiadúcim vplyvom predchádzať a zvýšiť tak životnosť výrobkov. Ak maliar ošetrí kov správnym náterom, môžu nielen zlepšiť vzhľad výrobku ale aj predĺžiť životnosť a zlepšiť vlastnosti materiálu.

Maľovanie a príprava
Príprava pred maľbou je veľmi dôležitá a neodporúčame ju podceňovať. Naši maliari si vždy pred daným maľovaním prehliadnu objekt a posúdia akým spôsobom by sa dalo čo najlepšie ochrániť vybavenie v miestnosť a podlaha. Najčastejšie používame igelitové fólie na ochranu materiálov. Tieto fólie istíme papierovou páskou. Máme dobré skúsenosti s ochranou nábytku a podláh pri maliarskych prácach.

Čo robíme ?