0949 861 218

InštalatérMaliarElektrikárMurárDemolácieVypratávanieSťahovanieMontážRekonštrukcie

Inštalatér

Ponúkame 25-ročné skúsenosti pri údržbe bytového fondu, kvalitnú prácu, spoľahlivosť a rýchle konanie pri realizácii zákaziek. To všetko za veľmi rozumnú cenu.

Pri nákupe vodoinštalačných materiálov dávame jednoznačne prednosť kvalite, avšak s ohľadom na finančné možnosti zákazníka. Vďaka našim mnohoročným skúsenostiam sme schopný pri nákupe inštalačného materiálu rozpoznať práve kvalitný tovar, čo je dôležité z hľadiska životnosti realizovanej zákazky. Pred začatím každej práce sa snažíme nájsť pre zákazníka vždy optimálne riešenie s dôrazom na životnosť. Hľadáte kurenára, inštalatéra ktorý ponúka širokú škálu služieb? Ste z Liptovského Mikuláša, Liptovského Hrádku, Ružomberka, Važca, Východnej alebo z Hýb ? Praskla Vám voda alebo chcete vykonať potrebnú rekonštrukciu vodovodného potrubia? Neváhajte sa na nás obrátiť. Vykonávame všetky inštalatérske práce v okrese Liptovský Mikuláš a blízkeho okolia. Robíme všetky služby v obore VODA - KÚRENIE - PLYN. Ponúkame inštalatérske, kúrenárske a plynárenské práce na vysokej odbornej úrovni. Ceny našich služieb sú stanovené podľa rozsahu a náročnosti zákazky a dohody so zákazníkom. Sme flexibilní a snažíme sa zákazníkovi vždy časovo prispôsobiť.

V prípade, že sa rozhodnete pre naše kúrenárstvo, inštalatérstvo, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom či prostredníctvom kontaktného formulára. Radi zodpovieme všetky vaše otázky. Kontaktovať nás môže v akúkoľvek dennú dobu.

PREDAJ A MONTÁŽ

VÝMENA

ČO PONÚKAME: