0949 861 218

InštalatérMaliarMurárDemolácieVypratávanieSťahovanieMontážVýkopové práceZáhradníkRekonštrukcie

Stolár

Stolárska výroba sa zameriava predovšetkým na výrobu kuchynských liniek, vstavaných skríň, interiérových a vonkajších dverí, interiérového nábytku, obývacích stien, spální a detských postelí, pergol, altánkov atď. Všetky vyššie uvedené produkty sú vyrábané z kvalitných materiálov, ktoré sú odoberané od spoľahlivého dodávateľa. Firma veľmi dbá na to, aby každý materiál dosahoval výbornej kvality.
 

KUCHYNSKÉ LINKY
Kuchynské linky sú základným kameňom každej domácnosti. V tejto časti domu trávime podstatnú časť svojho života, mali by sme preto dbať na kvalitu a prevedenie tohto miesta. Vhodne vybraná kuchynská linka dokáže zvýšiť úroveň nielen Vášho domu, ale aj Vášho stravovania. Naše stolárstva si na výrobu kuchynských liniek veľmi potrpia, pretože je to jedna z našich špecializácií. Vhodne vybraný materiál (máme široký výber), ideálne rozmery a situovanie linky voči potrebám zákazníka, je u nás samozrejmosťou.

SCHODISKO
Schodisko možno právom považovať za jeden z typických, dekoračných prvkov, ktoré možno v obydliach nájsť. Okrem iného tiež umožňuje priechod z jedného poschodia do druhého, čo na neho kladie veľké, bezpečnostné nároky. Z týchto dôvodov by sme mali vyberať len u kvalitných a osvedčených výrobcov (dodávateľov). Naše stolárstvo medzi také výrobcu bezpochyby patrí, ak máte pochybnosti, pozrite si ukážkové fotografie nižšie. V prípade, že si nás zvolíte, navrhneme pre Vás také schodisko, ktoré sa bude hodiť k Vášmu interiéru a bude brať do úvahy dispozície Vášho domu alebo bytu.

DVERE
Dvere od nepamäti chránili majetok a bezpečnosť svojho majiteľa. V dnešnej dobe, keď existujú rôzne poplašné a bezpečnostné zariadenia, stráca dvere svoj pôvodný zmysel a fungujú skôr ako dekoratívny prvok. Naše stolárstvo Vám umožní splniť nielen pôvodný zmysel dverí (bezpečnosť), ale vyrobíme Vám aj dvere, ktoré dodajú Vášmu bytu či domu určité kúzlo. Ak tomu neveríte, pozrite si ukážkové fotografie nižšie.

ALTÁNKY
V dnešnej hektickej dobe je viac ako inokedy dôležité nabrať čerstvé sily v kolektíve svojej rodiny, priateľov alebo známych. Najvhodnejšie stavby na ten účel určené sú pergoly alebo altánky, ktoré majú svoj pôvod v nedávnej histórii. Voľba vhodného materiálu, typu a umiestnenia pergoly môže nevídaným spôsobom obohatiť krásu Vašej záhrady alebo chaty. Naša stolárstva je pripravené navrhnúť Vám takúto pergolu, ktorá najvhodnejším spôsobom skrášli Váš pozemok.

DREVOSTAVBY
Drevo je vo svojej podstate dokonalý materiál, a nedá sa povedať, že by niekto vymyslel niečo podobné. Dýcha, filtruje, pôsobí ako prirodzená klimatizácia, v zime teplo drží, v lete ho nepustí. Drevo nevíri prach, pohlcuje pachy, udržuje optimálnu vlhkosť vzduchu, príjemne vonia a je krásne. Aktuálne trendy v bývaní sa vracajúci k prírodným materiálom ktoré zabezpečujú kvalitné a zdravé bývanie počas celého roka.

 

Výhody drevostavieb

Pokiaľ si nás vyberiete, môžeme Vám ponúknuť: